Demoski: IDT Skate RM2 med binding
Spesialpris kr 2 200,00 Veiledene pris (ekskl. mva.) kr 3 899,00
Utsolgt
SKU
111111-1-1-1-1-1
Skien er brukt som utstillingsvare på messer el.l. Skiene har aldri blitt gått på og oppleves som nye. Vi gjør oppmerksom på at design og farge kan avvike fra produktbilde.
- Binding inkludert ferdig montert i skostørrelse 40-43. Binding kan enkelt selv justeres til ønsket skostørrelse ved å flytte den hvite delen av bindingen frem eller tilbake i de ferdigborede hullene under dekoren
- Rullemotstand 2
- Skjermer inkludert (OBS; farge kan avvike, ønskes det andre skjermer må dette legges til i tillegg)
Utsolgt for øyeblikket. Nye rulleski forventes inn på lager i slutten av april.
Levering 2–4 virkedager
Dette gjelder fra det øyeblikket vi sender bestillingen din, som vanligvis er 1–3 virkedager etter kjøpet. Merk at levering kan ta litt lengre tid i høysesong eller under salgsperioder.
| Stilart | Skøyting |
|---|---|
| Vekt | 1062 g |
| Lengde | 640 mm |
| Hjulbredde | 24 mm |
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Rullemotstand | Rullemotstand 2 |
| Hjulmateriale | Gummi |
| Stamme | Aluminium |




