Demoski: IDT Classic RM3 med binding
Spesialpris kr 2 600,00 Veiledene pris (ekskl. mva.) kr 5 099,00
På lager
SKU
DemorollerskisIDTClassicRM3withbinding
Skien er brukt som utstillingsvare på messer el.l. Skiene har aldri blitt gått på og oppleves som nye. Vi gjør oppmerksom på at design og farge kan avvike fra produktbildene.
- Binding inkludert ferdig montert i skostørrelse 40-43. Binding kan enkelt selv justeres til ønsket skostørrelse ved å flytte den hvite delen av bindingen frem eller tilbake i de ferdigborede hullene under dekoren.
- Rullemotstand 3
- Skjermer inkludert (OBS; farge kan avvike, ønskes det andre skjermer må dette legges til i tillegg)
Levering 2–4 virkedager
Dette gjelder fra det øyeblikket vi sender bestillingen din, som vanligvis er 1–3 virkedager etter kjøpet. Merk at levering kan ta litt lengre tid i høysesong eller under salgsperioder.
| Stilart | Klassisk |
|---|---|
| Vekt | 1062 g |
| Lengde | 750 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Hjuldiameter | 68 mm |
| Rullemotstand | Rullemotstand 3 |
| Hjulmateriale | Gummi |
| Stamme | Aluminium |




