Demoski: IDT Classic Lady RM2 med binding
Skien er brukt som utstillingsvare på messer el.l. Skiene har aldri blitt gått på og oppleves som nye. Design og farge kan avvike fra bilde. Disse ski leveres som oftes med blått design.
- Binding inkludert ferdig montert i skostørrelse 36-39. Binding kan enkelt selv justeres til ønsket skostørrelse ved å flytte den hvite delen av bindingen frem eller tilbake i de ferdigborede hullene under dekoren
- Rullemotstand 2
- Skjermer inkludert (OBS; farge kan avvike, ønskes det andre skjermer må dette legges til i tillegg)
Levering 2–4 virkedager
Dette gjelder fra det øyeblikket vi sender bestillingen din, som vanligvis er 1–3 virkedager etter kjøpet. Merk at levering kan ta litt lengre tid i høysesong eller under salgsperioder.
Skien er brukt som utstillingsvare på messer el.l. Skiene har aldri blitt gått på og oppleves som nye. Design og farge kan avvike fra bilde. Skiene leveres om oftes med blått desing.
- Binding inkludert ferdig montert i skostørrelse 36-39. Binding kan enkelt selv justeres til ønsket skostørrelse ved å flytte den hvite delen av bindingen frem eller tilbake i de ferdigborede hullene under dekoren
- Rullemotstand 2
- Skjermer inkludert (OBS; farge kan avvike, ønskes det andre skjermer må dette legges til i tillegg)
| Stilart | Klassisk |
|---|---|
| Vekt | 1062 g |
| Lengde | 750 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Hjuldiameter | 68 mm |
| Rullemotstand | Rullemotstand 2 |
| Hjulmateriale | Gummi |
| Stamme | Aluminium |




