Blink25: Classic RM2 Stakeski med binding og skjermer i sort
Stakeski har ingen baksperre på hjul.
Levering 2–4 virkedager
Dette gjelder fra det øyeblikket vi sender bestillingen din, som vanligvis er 1–3 virkedager etter kjøpet. Merk at levering kan ta litt lengre tid i høysesong eller under salgsperioder.
Skiene ble brukt under konkurransene på Blinkfestivalen 2025, nærmere bestemt i Lysebotn Opp.
Riper og noe slitasje må påberegnes.
Bindingen er montert i størrelse 40-43, men den kan enkelt selv flyttes til ønsket skostørrelse. Sorte skjermer er også inkludert.
Vær oppmerksom på at dette er en brukt ski, og det er ingen angrefrist ved kjøp av dette produktet.
| Stilart | Klassisk |
|---|---|
| Vekt | 1062 g |
| Lengde | 770 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Hjuldiameter | 68 mm |
| Rullemotstand | Rullemotstand 2 |
| Hjulmateriale | Gummi |
| Stamme | Aluminium |




